ANA SAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER TEKNİK SERVİS REFERANSLAR İLETİŞİM

    HAKKIMIZDA:


        Arı Motor Pompa
Yetki Belgesi
        San. ve Tic. Ltd. Şti.

       Yeryüzünün üçte ikisini, vücudumuzun beşte dördünü teşkil eden suyun hayatımızdaki önemi büyüktür. Aynı önem insan için olduğu kadar bitkiler için de geçerlidir.

         Firmamız 2001 yılında şu anda şirketin sahibi ve genel müdürü olan Emin ARI'nın öncülüğünde Aydıntepe Küçük Oto Sanayi sitesinde kurulmuştur. Her türlü pompa, hidrofor, dalgıç ve motor tamiri, bobinaj işleri, yedek parça satışı ve pompa satışı üzerine faaliyet göstermektedir. Ayrıca yurt içi ve yurt dışı Teknik Servis olarakta faaliyet gösteren firmamız Balkanlar ve Türk Cumhuriyetleri başta olmak üzere birçok kez yurt dışı servislerine gitmiş ve 2004 yılında Grundfos Türkiye tarafından En iyi Yurt dışı hizmeti veren Teknik Servis ödülünü almıştır. Hızla gelişen Arı Motor Türkiye çapında Grundfos ürünlerinin yedek parça stoklarının çeşitliliğini zenginleştirerek 2008 yılında da "Üstün Performans ve Yedek Parça" ödülünü almıştır.

         Sürekli olarak müşteri odaklı ve çözümcü fikirler üreten Arı Motor yeniliklere açık ve sürekli yenilenmeyi hedefleyen misyonu ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmektedir.

Eğitim Sertifikası Eğitim Sertifikası Eğitim Sertifikası Eğitim Sertifikası
ARI MOTOR POMPA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.    Tel:+90 216 394 21 67 Fax:+90 216 394 23 39
ÖDÜLLERİMİZ:

2008 Yılı
"Üstün Performans ve Yedek Parça" ödülü

2008 Yılı "Üstün Performans - Yedek Parça" Ödülü

2004 Yılı
En iyi
"Yurt Dışı Hizmeti veren Teknik Servis" ödülü

2004 Yılı En İyi "Yurt Dışı Hizmeti Veren Teknik Servis" Ödülü